Kroměříž
V zimně rád vzpomínám na jaro, léto i podzim. Skoro podzimní Kroměříž byla letos opravdu nádherná. Určitě to nebylo naposled co jsme toto nádherné město navštívili.
-
Týdenní nachlazení mě donutilo vylézt ven a zkusit ho rozchodit. ObléklProsinec 09, 2017 0 comments
-
Minulý víkend jsem fotil produktovky, které půjdou na vizuál webovýchÚnor 17, 2018 0 comments
-
Pro opozdilce, nebo pro ty co letos prostě nemohli, jsem ulovil pár snímkůProsinec 23, 2017 0 comments



Sorry, the comment form is closed at this time.