Zdobení stromečku
Letos jsme si dali na čas a abychom si zítra mohli maximálně užít vánoční den, bez zbytečných stresů, nazdobili jsme již dnes. Teď už jen nohy na stůl a čekat a čekat. Veselé Vánoce.
-
Krátký fotoreport z Valašského autosalonu, který se konal ve ValašskémKvěten 12, 2018 0 comments
-
Minulý víkend jsem fotil produktovky, které půjdou na vizuál webovýchÚnor 17, 2018 0 comments
-
Letošní polanský "Jarmark po našem" nabídl opět bohatý program a zábavu siProsinec 06, 2017 0 comments



Sorry, the comment form is closed at this time.