Jarmark po našem
Letošní polanský „Jarmark po našem“ nabídl opět bohatý program a zábavu si zde našel snad každý. Držím palce v udržování tradic a těším se na další ročník!
-
Spousta lidí se těší na léto, teplo, až bude svítit sluníčko. Málokomu seProsinec 21, 2017 0 comments
-
Je jeden z těch podzimních studených dní, kdy teplé barvy odcházejícíhoProsinec 06, 2017 0 comments
-
Pro opozdilce, nebo pro ty co letos prostě nemohli, jsem ulovil pár snímkůProsinec 23, 2017 0 comments



Sorry, the comment form is closed at this time.