Zdobení stromečku
Letos jsme si dali na čas a abychom si zítra mohli maximálně užít vánoční den, bez zbytečných stresů, nazdobili jsme již dnes. Teď už jen nohy na stůl a čekat a čekat. Veselé Vánoce.
-
Letos jsme si dali na čas a abychom si zítra mohli maximálně užít vánočníProsinec 23, 2017 0 comments
-
Tohle je Adam, můj nejlepší kámoš. Jednou přijel na návštěvu a řekl mi,Prosinec 06, 2017 0 comments
-
Je jeden z těch podzimních studených dní, kdy teplé barvy odcházejícíhoProsinec 06, 2017 0 comments



Sorry, the comment form is closed at this time.